Objednávka piva
Přijďtě na prohlídku pivovaru s degustací

Sortiment

Světlý 12% ležák premium

Glok originál 12 světlý ležákZákladní stavební pivo, českého / plzeňského typu. Ležák je namíchán ze tří druhů sladu, tří odrůd chmelů a na třikrát chmelený. Objem ABV 4,8%. Velmi pitelné, příjemné pivo sladového základu s jemnou hořkostí. Vaří se celoročně.

Nízkoalkoholické 7% pivo

Glok sedmička

Lehké pivo českého typu. Jemné jantarové barvy namícháno ze tří druhů sladu, dvou odrůd chmele, na třikrát chmeleno. Objem ABV 2,3%. Překvapivě plné pivo s výraznější hořkostí. Vaří se od dubna do září / října.

Polotmavý 12% ležák premium

Glok originál polotmavý ležák

Pivo českého typu. Syté červenohnědé barvy, pro které byly použity čtyři druhy sladu, dvě odrůdy chmele, na třikrát chmeleno. Perfektní kombinace karamelových sladů a hořkého chmele. Objem ABV 4,9%. Vaří se celoročně.

Světlé pšeničné / weizen pivo

Glok 11 Weizen světlý ležák

Glok 13 Weizen pšeničný speciál

Svrchně kvašené pivo bavorského typu, které se původně vařilo také v Čechách. Smícháno ze dvou druhů sladu a dvou odrůd chmele. Velmi hutné pivo banánově - hřebíčkové chuti, osvěžující a nádherné. Vaříme 11%, 12%, 13%. Objem ABV se dle stupňovitosti pohybuje 4,4% - 5,5%.Vaří se od dubna do srpna.

Stout, tmavé pivo

vaclav Svrchně kvašené pivo anglického typu. Černohnědé až černé barvy, namícháno ze šesti druhů sladu a tří    druhů chmele. Pivo plné chuti smetanově, kávově – karamelové chuti, hořké, vyvážené. Vaříme několik        druhů stoutu od 14% do 16% s objemem ABV 5,7% do 7,1%. Vaří se září / říjen

 Sv. Václav - výborné extra suché pivo s kávovo-karamelovými tóny. V chuti dominuje pražený slad.              Chmel je doplňující, podpůrnou složkou. Pěnivost stoutu je zcela odlišná od českých ležáků.

Pale Ale / IPA

Glok Pale Ale světlý ležák

Glok 14 IPA

Svrchně kvašené pivo několika typů. Světlé až načervenalé barvy, namíchán z jednoho až pěti druhů sladu a třech až šesti druhů chmele. Chmelení probíhá za tepla i za studena. Piva jsou svěží, lehká / plná, aromatická, příjemná, středně / velmi hořká. Velmi široká škála chutě, zejména vůní. Vaříme od 9% po 15% s objemem ABV 3,1% do 6,5%. Vaří se od března do října.

 

India Pale Ale

ipa_specSilný druh piva, který se vyvinul z původního Pale Ale. Při dovozu piva pro britské vojáky do Indie se             začal vařit silný Ale, do kterého se ještě v průběhu plavby přidával chmel. Vzniklo silné, hořké a                     aromatické pivo, které je výrazným zážitkem pro chuťové buňky. 

 

 

Märzen 

marzen

 Jedná se o 13°pivo se střední plností jantarové až měděné barvy. Na várku bylo použito několik druhů          sladů, kde dominantní roli hraje vídeňský slad. Hořký chmel pochází z Německa a jemný, aromatický z        České republiky. Nápoj je jantarové barvy, chuť je plně sladová a hořkost prostupuje až později. Suchý a      výrazně kořeněný závěr chuti. Skvěle doplňuje vepřová, kuřecí a kořeněná jídla.

 

 

Bock, Bouble Bock, Kölsch a další typy piva

Glok 11 bylinaGlok 12 med světlý ležák

Etiketa konopné pivo-page-001Na tyto piva narazíte u nás čas od času jednu speciální várku podle nálady, zakázky, příležitosti. Vaří se celoročně.

 

 

Nabízíme možnost dárkových skleněných lahví s vlastní etiketou, kterou Vám připravíme dle požadavku. Nutno objednat min. 14 dní předem. Objem lahví 1l či 2l.

Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2018 v PDF

Gastromapa Lukáše Hejlíka

16. 05. 2018
10981348_1409108196063155_495887800564385238_n

Uznávaný odborník v gastronomii pan Lukáš Hejlík zavítal o víkendu k nám na Svachovku, objevil u nás naše skryté...

ČOKO KLUB SVACHOVKA

10. 05. 2018
14465938cokolada-1396

Připravujeme pro vás nové ubytování a hlavně novou výrobu. To vše pod novým názvem ČOKO KLUB SVACHOVKA. Budeme...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...