facebook instagram mail
Vhodné pro firemní akce
Ubytujte Vaše zaměstnance v našem hotelu...

Naše prostory

Kongresový sál s kapacitou 80 osob

IMG_2773Z moderně a vkusně vybaveného kongresového sálu sálá původní historický duch budovy, která sloužila jako stodola. Kongresový sál, který jinde nenajdete je vybudován citlivou rekonstrukcí stodoly, při které zůstává zachován stávající krov a vysoká střecha stodoly. V roce 2013, kdy došlo k postavení pivovaru, byl vysoký strop kongresového sálu snížen a nad kongresovým sálem byl vybudován pivovar Glokner. Z původního kouzla kongresového sálu se stalo daleko útulnější místo.

IMG_2117

Sál je vybaven kvalitním osvětlením, jejž lze uzpůsobit druhu akce, která se v sále koná. K dispozici je dataprojektor s promítacím plátnem, flipchart, ozvučení včetně mikrofonu a samozřejmostí je WiFi připojení. Nabízíme také výzdobu sálu dle druhu pořádané akce. Kongresový sál je propojen s varnou našeho pivovaru a přilehlým barem, který se používá přímo pro akce konané v těchto prostorách. Klientům můžeme zajistit větší kapacitu v předsálí kongresu anebo otevřít terasu u bazénu s posezením a překrásným výhledem do okolní krajiny. 

Prohlédněte si Plánky sálu a možnosti uspořádání.


Vinárna TEE HOUSE s kapacitou 25 osob

IMG_9553Salonek v Depandanci Tee House je vhodný pro menší akce a výhodou je jeho umístění, nic vás zde nebude rušit.

Součástí je zázemí s kuchyňkou a WC, k dispozici je dataprojektor s promítacím plátnem, flipchart blok a samozřejmostí je WIFI připojení. 

Na přání zajistíme coffeebreak nebo narazíme soudek našeho piva Glok.Hostinec GLOKNER s kapacitou 70 osob

IMG_3827Pro vaši oslavu zarezervujeme část restaurace, popřípadě oddělíme stůl v její přední části. Občerstvení si můžete vybrat z našeho jídelního lístku nebo vytvoříme na přání speciální nabídku přímo pro vaše setkání.

V chladných dnech jistě hosté ocení krb, který podtrhne příjemné domácké prostředí restaurace. Za hezkého počasí doporučujeme  příjemné posezení v pohodlných křesílkách či venkovských lavicích na útulném dvoře, jehož  2 terasy nabízí možnost posezení až pro 100 osob. 


Koštovna v DESTILÉRCE SVACH s kapacitou 30 osob   

Svachova L

Unikátní prostor v nově vybudovaném objektu lihovaru s vlastním barem, zabudovaným plátnem a možností projekce včetně ozvučení.

Budete unešeni výhledem na destilační kolonu, prostory, kde si připravujime vlastní destiláty a sklep, kde zraje v sudech naše whisky...

 


Salonek na SPILCE s kapacitou 15 osob

Atraktivní část lobby baru s výhledem na spilku a ležácký prostor pivovaru zajistí originalitu Vašeho setkání.

Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2020 v PDF

PF 2021

31. 12. 2020
20201231_122618

Vážení partneři, hosté, přátelé, dovolte nám tímto popřát všem plno radostných zážitků a úspěšných...

AKTUÁLNĚ ZE SVACHOVKY

29. 10. 2020
IMG_048

V souladu s nařízením vlády je do 3.11.2020 včetně uzavřen provoz hotelu, restaurace i lázní.  Stávající...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

instagram mail
info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...