Přijeďte si k nám odpočinout
Potěště své blízké dárkovým poukazem

Masáže

 Náš certifikovaný masér Jirka Chuchel pro Vás připravuje sportovně relaxační masáže a masáže zaměřené na problémová místa. 

Doba trvání 30 min 40 min 60 min
Cena 500,- Kč 600,- Kč 750,- Kč

NÁŠ TIP: Před masáží doporučujeme perličkovou či pivní koupel na prohřátí a následně hřejivý zábal


 Anticelulitidová masáž

 

Anticelulit(id)ová masáž a ozónový zábal - jedná se o účinnou masáž v boji proti celulit(id)ě a únavě nohou, pomáhá formovat postavu a podílí se na zlepšení kvality pokožky.

Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek.

Anticelulitidová masáž se provádí postupem  kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.

Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Po masáži se provede tlakový zábal. Díky stlačení stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží – velmi účinné na celulit(id)u. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen.

Celulitida (Celulita)

Pojem celulit(id)a zná dnes snad každá dívka a žena. Označuje se tak stav kůže, kdy jsou na určitých partiích vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti. Tyto neestetické tukové útvary vytváří na kůži tzv. pomerančový efekt. A vzniká tzv. pomerančová kůže.

Užívání hormonální antikoncepce, nevhodné stravovací návyky, konzumace masa z průmyslových chovů, kde jsou zvířata dokrmovány růstovými hormony, nedostatečný pitný režim, sedavé zaměstnání, málo pohybu během dne, těsné oblečení a psychické stresy – to jsou faktory, které celulitidě velmi nahrávají…

Anticelulit(id)ová masáž a ozónový zábal ………….90min.

Hřejivý zábal (bez masáže)…………………………….25 min.

 CENA PROCEDURY 950,- Kč

Zde informace ke stažení: Anticelulitidová masáž a  Diplom maséra

Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2020 v PDF
Virtuální prohlídka

Degustační večer

07. 10. 2019
Pozvánka degustační večer ZIMA2019

   Vážení hosté, milí gurmáni, srdečně vás zveme na další degustační večer, který se koná poslední...

Whisky Life Prague festival

30. 09. 2019
560x560

Vážení milovníci whisky, už se to blíží, Svach´s Old Well Whisky bude již zanedlouho vypuštěna do světa!...

ODPOČÍTÁVEJTE S NÁMI!

03. 09. 2019
Výstřižek

Odpočítáváme dny, pomalu, ale jistě...a už se blíží velmi očekávaná událost letošního roku! Sledujte exkluzivní...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...