facebook instagram mail
Vhodné pro firemní akce
Ubytujte Vaše zaměstnance v našem hotelu...

Doprovodný program

Pro firemní akce zajišťujeme nespočet aktivit přes wellness, golfovou akademii pod taktovkou našich trenérů, zajištění vodáckých výletů, sportovní rybolov v našem rybníčku či degustace kvalitních moravských vín a samozřejmě naší pýchy, piva Glok a destilátů či whisky Svach. Prohlédnout si můžete pivovar s odborným výkladem sládka, stejně tak destilérku Svach či čokoládovnu Duetino a ochutnat naše luxusní čerstvé pralinky a čokoládu. A je-li to stále málo, zajistíme třeba vyhlídkové lety vrtulníkem :-) Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

  • Prohlídka našeho pivovaru Glokner s odborným výkladem sládka, zakončený degustací piva přímo z tanku. Poznáte sami během prohlídky, že uvařit pivo, jak se nám na první pohled možná zdá, není tak jednoduché. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, nad kterými poté můžete diskutovat při hotovém produktu v naší restauraci. A o to nám jde. Naším cílem je, aby naše pivo podněcovalo k diskuzi a lidé se u něj vypovídali. Na chvíli se zastavili a jen užívali přítomného okamžiku. Prohlídka pivovaru trvá od 30 minut do 60 minut - někdy i déle..záleží pouze na tom, jak vás prohlídka zajímá a kolik dotazů našemu sládkovi položíte...

  • Degustační soutěž pálenek. S naším pracovníkem destilérky zažijete opravdu zajímavou akci v soutěži o nejlepšího znalce ovocných pálenek. Ochutnáte celkem 7 vzorků. Nejlepší z vás si odnesou certifikát znalce pálenek a malou cenu. Doba trvání 60-90 minut. Vhodné pro odreagování a nastartování další zábavy, lze kombinovat s prohlídkou destilérky, pro dámskou společnost možnost soutěže s likéry.

  • Prohlídka destilérky SVACH s odborným výkladem a ochutnávkou našich destilátů, obohacena degustací našich domácích uzenin a chleba z mláta, posezení přímo nad destilační kolonou v netradiční koštovně s možností nahlédnout do sklepa, kde všechny destiláty zrají v sudech. Doba trvání 30-60 min dle dotazů.

  • Využijte zajímavou možnost, podívat se jak vzniká Svach´s Old Well whisky. Ochutnáte 3 druhy whisky a 3 druhy čokolád, povíme vám něco k samotné výrobě a podíváte se, kde whisky zraje. 

  • Skotský večer s Lukášem Andrlíkem. Náš šéfkuchař a velký znalec Skotska a skotské whisky vás provede tímto krajem. Seznámí vás s tamní kulturou, výrobou whisky a jinými zajímavostmi ze Skotska. Ukáže vám fotky ze svých cest a ochutnáte pravou skotskou polévku Cullen skink, tradiční pokrmy a samozřejmě skotskou whisky. Lukáš pracoval 4 roky jako kuchař a šéfkuchař ve špičkových skotských restauracích, Skotsko a skotská whisky jsou jeho koníčkem. Tento večer je v délce cca 1-2 hodin a může na něj navazovat volná zábava v sále, či prohlídka lihovaru.

  • Prohlídka čokoládovny, během prohlídky výrobny vás seznámíme s celým procesem výroby pralinek a ochutnáte 4 vzorky pralinek s různou ganáží, 2 vzorky tabulkové čokolády a sklenku likéru Svach. Doba trvání prohlídky je zhruba 45-60 min.

  • Golfová akademie je vhodným prostředkem ke stmelení kolektivu, podporuje přirozenou soutěživost a motivuje k dalším úspěchům ať už sportovním, tak pracovním. Golfová akademie začíná na našich cvičných plochách, kde si každý vyzkouší pod vedením našich trenérů základní golfový postoj, švih, odpal a putting. Nemusíte si kupovat vybavení, vše je v ceně golfové akademie. Nebojte se vyzkoušet si tento nádherný sport určitě vás mile překvapí.
  • SNAG - výukový program, který hravou formou přibližuje základy golfové hry. SNAG je soubor sportovních a výukových pomůcek, který umožňuje hrát golf bez ohledu na roční období, prostor, počasí, věk hráče (vhodné od 4 let), bez nutnosti využívání oficiálních ploch golfových hřišť. Za hezkého počasí hrajeme venku, v opačném případě v kongresovém sále.
  • Soutěž v rybolovu v našem rybníčku. Stejně jako golfová akademie, tak i rybolov podněcuje ke zdravé soutěživosti a zaměstnanci při této aktivitě poznávají sami sebe a rozděleni do týmů se učí týmové práci. Je to zábavná forma stmelování. Chycené pstruhy rádi připravíme na grilu či si je můžete odvézt s sebou.
  • Pravá jihočeská zabijačka patří k oblíbeným doprovodným programům u nás na Svachovce. Program začíná brzy ráno a každý z účastníků si může vyzkoušet plnění jelítek a jitrniček. Ochutná spousty zabijačkových specialit jako oblíbený zabijačkový gulášek a mnoho dalšího.

Dále si u nás můžete vyzkoušet a užít nový 800 m2 saunový svět a wellness Paleo Spa, lázeňské procedury v privátních lázních, originální pivní lázně, masáže, zajistíme kapelu či diskotéku včetně osvětlení a ohňostroje. Samozřejmě budeme rádi za každou vaši další ispiraci, kterou bychom v rámci našich možností mohli uspořádat!

Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2023 v PDF

OTEVÍRACÍ DOBA BŘEZEN 2023

16. 01. 2023
Odpočívárna

Vážení hosté, níže naleznete aktuální otevírací dobu,  omlouváme se za omezený provoz, ale vzhledem k cenám...

OTEVÍRACÍ DOBA PROSINEC

31. 10. 2022
hostinec

Vážení hosté, rádi bychom vás informovali o změně v otevírací době:     OTEVÍRACÍ DOBA SVACHOVKA...

Silvestr 2022 na Svachovce

22. 10. 2022
Silvestr 2022

Přijeďte se pobavit, odpočinout si a oslavit s námi konec roku a přivítat Nový rok 2023. Zvýhodněný Silvestrovský...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

instagram mail
info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...