Golfové balíčky

Chcete u nás strávit příjemné chvíle a obohatit svůj prožitek golfem? Nabízíme Vám speciální golfové balíčky s ubytováním uprostřed golfového hřiště Golf Clubu Český Krumlov.

Přijeďte si zahrát golf. Nabízíme výběr z následujících možností:

BALÍČKY platné pro hlavní sezónu 2019 od 1.5. do 30.9. pro dny pondělí až neděle (vč. svátků)

Počet nocí/osob na pokoji Počet green fee

Cena v Kč celkem za balíček:

1 noc/2 osoby 2x  3 000 Kč 
2 noci/2 osoby 4x 6 200 Kč

- v ceně ubytování je zahrnuto: snídaně formou bufetu, parkování, místní poplatky a vstup do hotelového bazénu + čerpání ostatních hotelových služeb se zvýhodněnou cenou (masáže, wellness program, prohlídky pivovaru, destilérky a čokoládovny)

- v ceně green fee je zahrnutý neomezený počet jamek na den, nutná je vždy rezervace přes golfovou recepci a konkrétní teetime na vstup na hřiště z jamky 1 případně 11

- balíčky je nutné objednat dopředu a zaplatit na bankovní účet dle předloženého daňového dokladu

Ostatní služby čerpané na resortu se hradí dle ceníků jednotlivých provozovatelů služeb a na účet těchto provozovatelů - např. příplatek za 1lůžkový pokoj, domácí mazlíček na pokoji, ubytování pro děti a mládež, prodloužení pobytu o další noc/noci

Cena za další green fee, které váš balíček neobsahuje, bude snížená o 30% ze standardního ceníku hlavní sezóny. Ve vedlejší sezóně - do 30.4. a od 1.10. platí ceník 400 Kč/fee ve dnech PO-ČT a 600 Kč/fee ve dnech PÁ-NE+svátky. Cena za ubytování se řídí sezónou a také výběrem pokoje pro vás a vaše hosty.

Senioři a seniorky 55+ a děti/mládež a studenti do 26ti let mají u nás výhodnější ceny za green fee. Hlavně ve všedních dnech PO-ČT v hlavní sezóně, kdy účtujeme za green fee 500 Kč. Proto se v tomto období vyplatí objednat si ubytování zvlášť a výhodnější cenu čerpat na golfové recepci, která hosta odbaví před vstupem na hřiště.


AKCE PRO SKUPINY GOLFISTŮ - chystáte se navštívit náš resort ve větším či velkém počtu vašich kamarádů? Rádi vám připravíme skupinovou cenovou nabídku - prosíme zašlete svou konkrétní poptávku na email marcela.jirkova@golfck.cz - děkujeme!

V průběhu celé golfové sezóny jsou v nabídce také zvýhodněné BALÍČKY vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím našeho resortu. Proto doporučujeme ještě sledovat stránku AKČNÍ NABÍDKY na webu gcceskykrumlov.cz

 
Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2019 v PDF

Jarní enogastronomický večer

14. 02. 2019
IMG_3423

Vážení milovníci vín a dobrého jídla, již po šesté vás srdečně zveme na gurmánský zážitek pod taktovkou...

Vězte, že neleníme...

18. 01. 2019
20190117_105608

V čokoládovně máme po vánoční smršti konečně trochu času na nové experimenty a máte se na co těšit, pralinky...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...