facebook instagram mail

Golfové balíčky

Nejkrásnější jarní svátky – Velikonoce – můžete i letos prožít s námi na golfovém hřišti i na Svachovce!

Připravili jsme pro vás zvýhodněný balíček GOLFOVÉ VELIKONOCE, který obsahuje tyto služby:
 
  • 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji depandence Destilérka nebo Seníky včetně snídaně servírované formou bufetu v salonku Hostince Glokner od 8 – 10 hodin
  • každý den vstup zdarma v délce 50 min do relaxační solné jeskyně v čase, který si zvolíte na hlavní recepci resortu
  • 1x 3-chodové menu – polévka,hlavní jídlo, dezert v čase a dni, který si sami vyberete po příjezdu k nám
  • neomezený počet odehraných jamek na našem hřišti kdy je jedinou podmínkou mít na každý den teetime vstupu na hřiště na jamku č. 1 a neomezený počet drivingových míčků

Počet balíčků stejně jako postelí není neomezený, náš resort je oblíbený i u negolfistů, proto doporučujeme s objednávkou velikonočního golfového pobytu u nás dlouho neotálet.

Cena za 2 osoby a výše uvedený přehled služeb je 9600 Kč

Objednávku prosím zašlete na email recepce@golfck.cz.

Balíček bude platný po zaplacení odsouhlasené výše zálohy. Pokud potřebujete dopočítat cenu pro vaše další rodinné příslušníky, kteří pojedou s vámi a budou s vámi ubytováni ve stejném pokoji, nebo potřebujete ubytovat nehrající doprovod, vašeho domácího mazlíčka nebo přidat další noc navíc, celková cena vám bude stanovená na základě vaší konkrétní specifikace.

Chcete u nás strávit příjemné chvíle a obohatit svůj prožitek golfem? Nabízíme Vám speciální golfové balíčky s ubytováním uprostřed golfového hřiště Golf Clubu Český Krumlov.

Přijeďte si zahrát golf. Nabízíme výběr z následujících možností:

BALÍČEK JARNÍ RESTART platný od 20.3. do 30.4.2020

UBYTOVÁNÍ uprostřed hřiště + po celou dobu neomezený golf

První den pobytu (check-in na hotel):  dle dohody s hotelovou recepcí a dle volné ubytovací kapacity v jakýkoliv den (neplatí ale pro velikonoční svátky při pobytu od 9.4. - 12.4.)

Neomezený golf po celou dobu pobytu na resortu (ode dne příjezdu až po váš odjezd)

Ubytování  ve vybraných pokojích hotelu Svachův Dvůr nebo depandencí Svachovky - www.svachovka.cz, parkování, snídaně servírovaná formou bufetu od 8:00 - 10:00, 3chodová polopenze  servírovaná navečer v čase dle dohody s recepcí, připojení k wifi, místní poplatky

CENA: 

4 000 Kč za hosta-golfistu při pobytu na 3 noci a neomezený golf

3 400 Kč za hosta-golfistu při pobytu na 2 noci a neomezený golf  

Poznámka k balíčku:

- objednávky zasílejte emailem na recepce@golfck.cz - pokoj vám bude závazně objednán po potvrzení hotelovou recepcí (do 24 hodin po obdržení vaší předobjednávky)

- příplatek za 1lůžkový pokoj, za 3. a další osobu na rodinných pokojích, prodloužení pobytu o další noc či noci, poplatek za domácího mazlíčka a další služby, které si u nás vyberete, vám rádi dopočítáme dle vaší konkrétní objednávky

BALÍČKY platné pro hlavní sezónu 2020 od 1.5. do 30.9. - ubytování SVACHOVKA Svachův Dvůr 

ubytování ve dnech: neděle až čtvrtek dle výběru a obsazenosti hotelových pokojů (na pokoji musí být vždy min 2 osoby)

Počet nocí/osob na pokoji Počet green fee celkem

Cena v Kč celkem za balíček:

1 noc/1 golfista 2 x 1 800 Kč
2 noci/1 golfista 3 x 3 100 Kč

ubytování ve dnech: čtvrtek až neděle dle výběru a obsazenosti hotelových pokojů (na pokoji musí být vždy min 2 osoby)

Počet nocí/osob na pokoji Počet green fee celkem

Cena v Kč celkem za balíček:

     
2 noci/1 golfista 3 x 4 200 Kč

 

AKČNÍ BALÍČEK DOBRÉ SOUSEDSKÉ platný pro hlavní sezónu 2020 od 1.5. do 30.9. - ubytování SVACHOVKA Svachův Dvůr - apartmán AP6 nebo prostorné pokoje vyšší kategorie

typ balíčku typ ubytování

Golfová hřiště - neomezená hra (potřebujete pouze teetime)

GC Český Krumlov

GC Böhmerwald Ulrichsberg (AT)

Cena v Kč celkem za balíček:

4 noci/2 osoby Apartmán AP6 4 x green fee - hřiště dle výběru 16 000 Kč
4 noci/2 osoby

Depandence Destilérka

4x green fee - hřiště dle výběru 13 200 Kč
 
6 nocí/2 osoby Apartmán AP6 týdenní hrací karta - hřiště dle výběru (vstup na hřiště v den příjezdu až po váš odjezd z resortu) 25 000 Kč
6 nocí/2 osoby Depandence Destilérka týdenní hrací karta - hřiště dle výběru (vstup na hřiště v den příjezdu až po váš odjezd z resortu) 20 800 Kč

- v ceně ubytování je zahrnuto: snídaně formou bufetu, parkování, místní poplatky a vstup do hotelového bazénu + čerpání ostatních hotelových služeb se zvýhodněnou cenou (masáže, wellness program, prohlídky pivovaru, destilérky a čokoládovny)

- v ceně green fee je zahrnutý neomezený počet jamek na den, nutná je vždy rezervace přes golfovou recepci a konkrétní teetime na vstup na hřiště z jamky 1 případně 11 (platí i pro balíčky Dobré sousedské, kdy vám krumlovská golfová recepce zajistí on-line rezervaci na portále partnerského hřiště Böhmerwald). Platba za fee v Rakousku se dělá u nás na golf.recepci, dáme hostům voucher, se kterým si pojedou zahrát a tam už za fee platit nebudou.

- balíčky je nutné objednat dopředu a zaplatit na bankovní účet dle předloženého daňového dokladu (pokud nebude domluveno s recepcí jinak)

Ostatní služby čerpané na resortu se hradí dle ceníků jednotlivých provozovatelů služeb a na účet těchto provozovatelů - např. příplatek za 1lůžkový pokoj, domácí mazlíček na pokoji, prodloužení pobytu o další noc/noci. Protože děti, mládež a studenti mají na golfovém hřišti slevy ve výši 50% a méně (a do určitého věku mají i výhodnější lůžko na hotelu), je nutné pro tuto věkovou kategorii VŽDY žádat o cenu za celý balíček dle konkrétního věku vašich nejmladších! 

Cena za další green fee, které váš balíček neobsahuje, bude snížená o 20% ze standardního ceníku hlavní sezóny.

Ve vedlejší sezóně - do 30.4. a od 1.10. platí ceník 400 Kč/fee ve dnech PO-ČT a 600 Kč/fee ve dnech PÁ-NE+svátky (jednotná cena pro všechny věkové kategorie)

Pokud si nevyberete žádný z našich balíčků, dostanete na hotelové recepci voucher, který vás bude opravňovat čerpat slevu 30% na green fee 18 jamek (hlavní sezóna a pouze 18 jamek) po celý týden.

PODZIMNÍ GOLFOVÁ NOSTALGIE - 1.10. - 18.11.

3 x ubytování ve 2lůžkovém pokoji včetně snídaně a polopenze servírované v Hostinci Glokner Svachovka, parkování, wifi, vstup do hotelového bazénu, místní poplatky

První den pobytu (check-in na hotel): neděle až úterý (čas dle dohody s recepcí, v neděli obvykle po 14,00 hodině)

Neomezený golf po celou dobu pobytu na resortu (ode dne příjezdu až po váš odjezd)

Cena: 4 000 Kč/hráče golfu

Poznámka k balíčku:

- objednávky zasílejte emailem na recepce@golfck.cz - pokoj vám bude závazně objednán po potvrzení hotelovou recepcí (do 24 hodin po obdržení vaší předobjednávky)

- příplatek za 1lůžkový pokoj, za 3. a další osobu na rodinných pokojích, prodloužení pobytu o další noc či noci, poplatek za domácího mazlíčka a další služby, které si u nás vyberete, vám rádi dopočítáme dle vaší konkrétní objednávky

OBJEDNÁVKU VYBRANÉHO GOLFOVÉHO BALÍČKU PROSÍM KOMUNIKUJTE VŽDY POUZE S JEDNOU RECEPCÍ (nezasílejte na golf i hotel současně - vyberte si jednu recepci a s tou komunikujte o vašem zvoleném balíčku - děkujeme!)


AKCE PRO SKUPINY GOLFISTŮ - chystáte se navštívit náš resort ve větším či velkém počtu vašich kamarádů? Rádi vám připravíme skupinovou cenovou nabídku - prosíme zašlete svou konkrétní poptávku na email marcela.jirkova@golfck.cz - děkujeme!

V průběhu celé golfové sezóny jsou v nabídce také zvýhodněné balíčky vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím našeho resortu. Proto doporučujeme ještě sledovat stránku https://gcceskykrumlov.cz/balicky-s-golfem/

Parkoviště v centru
Českého Krumlova
Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2020 v PDF

Novinky ze Svachovky

01. 04. 2020
čokodort

Vážení hosté, ozýváme se Vám po čase s novinkami ze Svachovky! Máme pro Vás překvapení, konečně jsme přichystali...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

instagram mail
info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...