Glokner

950,- Kč / osoba
  • Léčebná pivní koupel 30 min
  • Relaxace po koupeli (suchý zábal) 20 min.
  • Pivní masáž zad a šíje 20 min.
  • Neomezená konzumace ležáku GLOK

Léčebná pivní lázeň

Pivní koupelí dochází k prohřátí kloubů, uvolnění svalů těla a také k léčbě nejrůznějších kožních onemocnění. Do koupele přidáváme dostatečné množství živých kultur pivovarských kvasnic, které jsou zdrojem proteinů, sacharidů a především vitamínu B. Koupel je připravována do speciálních modřínových van k tomu určených, které podtrhují atmosféru, kterou klient při proceduře cítí. Pivní lázeň se skládá z 30 litrů speciálního piva Glok, které je uvařeno speciálně pro potřebu lázní. Dále jsou přidávány pivovarské kvasnice typu H z našeho pivovaru v množství 0,4 litru a další suroviny pro blaho vaší pokožky. Naše lázeň je unikátní, přírodní a poctivá stejně jako naše pivo Glok. Teplota vody je příjemných 38°C.

Pivní masáž zad a šíje

Přináší díky užití originálního pivního masážního přípravku příznivé účinky pro pokožku, ošetřuje ji a dodává potřebnou vlhkost. Kombinace hydratačních olejů, komplexu látek obsažených v pivu a alantoinu udržuje pleť svěží a pružnou.

Neomezená konzumace ležáku GLOK

Po dobu procedury přichází osvěžení v podobě našeho piva Glok, které je specifické tím, že je nepasterizované a nefiltrované. Pravidelné absolvování pivních procedur dodá organismu mladistvý vzhled a zanechá ve Vás klid na duši.

Prožijte svatbu snů
ve Svachovce
Svatební průvodce 2018 v PDF
Parkoviště v centru
Českého Krumlova

Masopustní hody

05. 02. 2018
Leták na Masopustní hody 24

24. února hodování a zabíjačkové speciality na Svachovce! Zažijte tradiční jihočeskou zabíjačku v místech,...

OTEVÍRACÍ DOBA LEDEN+ÚNOR

03. 01. 2018
zima 2015 014

Vážení a milí hosté, dovolujeme si vás seznámit s naší zimní otevírací dobou: Restaurace 2.1. –...

Hotel Lázně Restaurace Firemní akce

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice

Recepce: +420 774 499 812
Restaurace: +420 602 484 468

info@svachovka.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...